10692.
411. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, sérült fa keretben, 49×68 cm