10655.
411. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kertek alján. Akvarell, papír. Sérült. 14,5x19,5 cm