10691.
411. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
23,87 EUR, 25,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Pihenő. Olaj, vászon, kissé hullámos. Dekoratív, sérült fa keretben. 55×46 cm