10651.
411. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Z Y jelzéssel: Virágok. Olaj, farost. . 34x23cm, sérült keretben.