Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 380
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2519032
10510
411
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. második felében működött romániai magyar grafikus: Ők ketten. Linómetszet, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 28x24 cm
2553140
10511
411
12 db Heves megyei városokat, helyszíneket (Eger, Noszvaj, Mátrafüred, Hatvan) bemutató grafika. Rézkarc, papír, néhány jelzett a karcon, részben (?) Veszprémi Endre (1925-2013) alkotásai. Tollal feliratozott és számozott. 9,5×13 cm
2527481
10512
411
Bada Dada jelzéssel: Csendélet. Vegyes technika, papír. Paszpartuban. 22,5×9 cm 2261069
10513
411
2561715
10514
411
Barcsay jelzéssel: Színes táj. Olaj, farost, sérült. 30×44 cm. 2543331
10515
411
Bau... jelzéssel. Háztetők. Rézkarc, papír. 16,5x22,5 cm 2557313
10516
411
Benczur Gy jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Sérült fa keretben. 22x30 cm 2560586
10517
411
Bene Géza jelzéssel: Táj. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben. 21x29 cm 2541616
10518
411
Bereczk K jelzéssel: Pihenő. Akvarell, papír, jelzett, sérült. 29×39 cm 2543581
10519
411
B.M. jelzéssel: Ház előtt. Tus, papír. üvegezett keretben, 34x44 cm 2558092
10520
411
BM jelzéssel: Ló. Szén, papír, 21×30 cm 2527475
10521
411
400
Balla Béla jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, farost. Kissé sérült (felületi karcolásokkal). 70×50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF