Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 380
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2556104
10522
411
15000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
BF jelzéssel: Favágók. Olaj, farost, keret nélkül, 60x50cm
2556296
10523
411
Bortnyik Sándor (1893-1976): Szidalom, linómetszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11,5×8 cm 2555637
10524
411
W Carl? Jelzéssel: Libapásztorlány télen. Olaj, vászon, üvegezett dekoratív fakeretben. 28X21,5cm 2555636
10525
411
W Carl? Jelzéssel: Libapásztorlány tavasszal. Olaj, vászon, üvegezett dekoratív fakeretben. 28X21,5cm 2552690
10526
411
Csontváry jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon, sérült, kartonra kasírozva, 20x29 cm 2561886
10527
411
CP jelzéssel: Gitározó lány. Olaj, falemez, kissé sérült. 51×39,5 cm
2561885
10528
411
CP jelzéssel: Mulatozó pár. Olaj, falemez, kissé sérült. 51×39,5 cm 2501518
10529
411
Csákány 67 jelzéssel: Vízparti táj (Balaton?). Olaj, farost. Dekoratív fa keretben. 60x80 cm 2555797
10530
411
Czóbel jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. 45,5×38 cm. 2519190
10531
411
14000
D Pintér József jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Fa keretben, 80x58,5 cm
2558836
10532
411
14000
Dabasi Horváth Gy jelzéssel: Libapásztorlány. Olaj, vászon, javított. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 60×80 cm 2530027
10533
411
Derkovits Gy. jelzéssel: Búcsú. Tus, papír. Lapszéli apró szakadással. 12,5x17,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF