Drucksachen Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2560707
14700
411
Printed Materials
1956 3 db röplap a forradalom és szabadságharc idejéből 2506263
14701
411
Printed Materials
1956 Szovjet röplap a forradalomban a Munkás-Paraszt kormány mellett. Kis hiánnyal, ragasztva
2542871
14702
411
Printed Materials
1956 "Felhívás a magyar néphez! Megalakult a magyar forradalmi munkás-parasztkormány!", Bp., 1956. nov. 4., 1956-os röplap, hajtott, 39x25 cm 2562395
14703
411
Printed Materials
cca 1957-81 Nyomorultak c. képregény a Füles magazinból kiemelt és utólag összeragasztott, papírkötésben, helyenként foltos
2562234
14704
411
Printed Materials
cca 1958-1980 Subaminta album táblákkal. + Fürge ujjak két lapszáma, részben sérült + Ez a divat kézimunka melléklete, 3 lapszáma
2500122
14705
411
Printed Materials
1959 Luftschraube AW-50, Betriebsanweisung und Wartungvorschrift, 52p
2537716
14706
411
Printed Materials
cca 1960 Bécs Ibusz ismertető + későbbi térkép
2525823
14707
411
Printed Materials
1960 Cole Porter: Can Can. Frank Sinatra, Shirley Maclaine. Képes film bemutató füzet, kisebb sérülésekkel.
2483857
14708
411
Printed Materials
cca 1960 Schwerin 12 fotót tartalmazó füzet
2395867
14709
411
Printed Materials
cca 1960-80 Pan Am Airlines gyűjtemény: könyv, utazási segédlet, leírás, 25 db képeslap / collection (Book, manual, postcards, timetable): 2511073
14710
411
Printed Materials
cca 1960-1970 Leo Lenz: Az alkalmi férj. Zenés vígjáték három felvonásban. Ford.: Zsigó Károly. Az énekszövegeket írta: Sulyok Tamás. Gépelt szövegkönyv. Félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, a borítószéleken kis szakadásokkal, a hátsó borítón jegyzetekkel, benne ceruzás jegyzetekkel, javításokkal, 102 p. 2500313
14711
411
Printed Materials
1961 Idomacélok tolótáblázata, összeállította: Fülöp Miklós, Bp., Műszaki Könyvkiadó, kissé sérült kiadói papírtokban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF