Drucksachen Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2536591
14748
411
Printed Materials
1984 A Medvetánc Elte KISZ társadalomelméleti folyóirat két száma.
2520033
14749
411
Printed Materials
1984/85 Märklin HO - A vasutak nagy világa, német nyelvű katalógus. Szerző: Gebr. Märklin & Cie. GMBH. Kiadó: ismeretlen. Foltos, kopott.
2520031
14750
411
Printed Materials
1985-2010 Vegyes külföldi vonat makettekkel foglalkozó kiadvány 5db, vonatos kalendárium 1db. Kopott.
2562141
14751
411
Printed Materials
cca 1985-2002 össz. 6 db színházi műsor, többek közt Homerosz: Sok hűhó seggiért avagy jobb ma egy sexus, mint holnap egy nexus.
2483852
14752
411
Printed Materials
1987-88 A 31. sz állami építőipari vállalat reklám anyaga az általuk épített Forma 1 pályával két újévi üdvözlő füzet
2562130
14753
411
Printed Materials
1988 W. G. Hogan, P. Erworn: Igaz történet Jézus királyról. Bp., 1988, Ikrek Kft. 12 p. Kiadói papírkötés.
2500864
14754
411
Printed Materials
1989-1990 Panda Magazin 3 db száma (I. évf. 1. és 2. sz., 1990/2. sz.)
2532045
14755
411
Printed Materials
1989 Az 1956-os mártírok újratemetéséről tudósító másnapi Magyar Nemzet
2560546
14756
411
Printed Materials
1989 Kádár János halálának alkalmából ravatalának meglátogatására adott emléklap 10x15 cm 2557171
14757
411
Printed Materials
cca 1990 Lord Ganesha 4p + 6 t nyomatok 37x26 cm
2449256
14758
411
Printed Materials
cca 1990 359 db ételrecept kártya 13x11 cm
2503960
14759
411
Printed Materials
cca 1990 Amit a fejfájásról tudni kell. Diagnosztikus és kezelési útmutató. Glaxo reklámkiadvány. Bp., Révai-ny., 32 p. + zsebútmutató folyamatábrákkal
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF