Drucksachen Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2282329
14556
411
4600
Printed Materials
cca 1900 Gleitsmann E. T. festékgyárak mintaalbuma, elején litho képpel + a Hasznos Közlemények II. évfolyamának 5. száma
2310858
14557
411
24000
Printed Materials
cca 1900 "Graz, Elektrische Beleuchtung" litho plakát, jó állapotban, 53×41 cm
2556819
14558
411
Printed Materials
cca 1900 Kossuth Lajos arcképei, nyomat kartonra kasírozva, 17x14 cm 2555963
14559
411
Printed Materials
1900 Szabályrendelet a bérkocsi iparról. Mosonmagyaróvár és környéke, tarifákkal 8p. 2141551
14560
411
Printed Materials
cca 1900 Magyar Királyi Államvasutak. Az üzletvezetőségek vonalbeosztása és kilométerhossza. Szakadt, sérült. 22 p.
2559153
14561
411
Printed Materials
cca 1900 Kalotaszegi varrottas-minták, összesen 5 db lap, részben sérült, lapméret: 25x35 cm 2444995
14562
411
Printed Materials
2555724
14563
411
Printed Materials
cca 1900 A magyarok bejövetele Feszty Árpád 12 oldalas leporello kiadói papírkötésben belső borítón lévő címke hiányos 2532092
14564
411
Printed Materials
1904 Schimmelpfeng W. tudakozóda jelentése 1904 január. 20p. Üzleti hírszolgálat
2535513
14565
411
Printed Materials
Bad Kochel 1904 Dekoratív litho levélpapír
2561167
14566
411
Printed Materials
1904 Magyar órások szaklapja. Hatodik évfolyam, bekötve. + néhány szám előtte, utána. Korabeli félvászon kötésben 2562372
14567
411
900
Printed Materials
1908 Magyar Királyi Államvasutak 1908 nyári menetrend, hajtott, 2 sztl. lev. +
1985 MÁV Nemzetközi Menetrend 1985-1986 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF