Flohmarkt Zahl der Lose: 542
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2557252
11995
411
Flea Market
Vegyes bolhatétel, tálca, gyertyatartó, tálka, kávédaráló, hús klopfoló. kopásokkal. Vegyes méretben. 2556945
11996
411
Flea Market
58 darabos ezüstözött alpakka evőkészlet, ismeretlen jelzésekkel. Kopott. 2556932
11997
411
Flea Market
2db bronz falikar, sérült, gyertyaizzós kivitelben, E14-es LED-es izzóval. 25x19cm 2556928
11998
411
Flea Market
Fadoboz fém veretekkel, tükörberakással, 15x12x11 2556919
11999
411
Flea Market
Retró fadoboz, réz veretekkel, kopott, 15x15cm
2556894
411
Flea Market
Flamand réz csillár, kopott, nincs kipróbálva, 8 égős, gyertyaizzós kivitelben, E14-es LED-es égőkkel. d:59cm 2556820
12001
411
Flea Market
Rézveretes fadoboz, kopott, 22x16x8cm 2556817
12002
411
Flea Market
Taxtil díszítéses ékszeres doboz, 13x9x7cm 2556814
12003
411
Flea Market
Réz díszváza, kopott, m:15cm 2556811
12004
411
Flea Market
Réz mini kandallókészlet, kopott m:33cm 2556725
12005
411
3800
Flea Market
Ezüstözött ón, rózsás, füles tálka, kopott, m:16cm
2556628
12006
411
Flea Market
3 db ezüstözött alpakka (tálka, cukortartó, tejszínes) részben jelzett, kopott. Vegyes méretben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF