Aranyozott fa újságtartó, jelzett, 34x24x37cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/411/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~505013/Aranyozott-fa-ujsagtarto-jelzett-34x24x37cm~II2558743
2558743
11977
411
Flea Market
Beschreibung: Aranyozott fa újságtartó, jelzett, 34x24x37cm
: nagy_andras