Magyar énekiskola. Tanító- és tanítónőképző intézetek számára. Szerk.: Hodossy Béla, Sarudy Ottó. I. rész. Az I. osztály anyaga. Bp., 1911, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 39 p. Szétvált kiadói papírkötés.
Bartók Béla, Lengyel Menyhért: A csodálatos mandarin. Pantomim Opus 19. Ifj. Bartók Béla előszavával, Bónis Ferenc tanulmányával. H.n., (1991), Magyar Bibliofil Társaság/Tevan Kiadó. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papírtokban. Megjelent 2000 példányban.