30694.
411. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Varga László (1960-) DN "Jedlik Ányos 1800-1895" aranyozott Br plakett (138mm) T:1- kis patina, az orr résznél apró sérülés