Gläser Zahl der Lose: 96
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2531088
11496
411
Glass-objects
Kristály váza, minimális karccal. 11 cm 2527680
11497
411
Glass-objects
Öt részre osztott ólomkristály kínáló, apró repedéssel, 36x23,5 cm
2460335
11498
411
Glass-objects
6 + 1 db kék fehér boros vagy pezsgős pohár. Hibátlan 2390558
11499
411
Glass-objects
Szív alakú ékszeres doboz aranyozott pillangóval. Formába öntött. Hibátlan 6 cm
2519974
11500
411
600
Glass-objects
Lila kristály váza. Sérült. m: 21 cm
2519981
11501
411
Glass-objects
Csiszolt kristály tálca. Hibátlan 34x17 cm 2519980
11502
411
Glass-objects
Csiszolt kristály tálca. Hibátlan 33x22 cm
2555344
11503
411
Glass-objects
Bohemia üveg kínáló, matricával jelzett, kopásnyomokkal, d: 14,5 cm, m: 10 cm 2555346
11504
411
Glass-objects
Üveg jeges vödör, kis kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
2562182
11505
411
Glass-objects
Zwack régi Unicumos üveg. cca 1930 11 cm 2561047
11506
411
Glass-objects
Ólomkristály borospohár, 6 db, kétrétegű, hámozott, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm 2562005
11507
411
Glass-objects
2 db üveg tálca, kopásnyomokkal, 18,5×10,5 és 23,5×13,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF