11123. 411. Gelaufene Fernauktion Keramiken
3 800 HUF 10,08 EUR, 10,86 USD
0 HUF
10 db vegyes kerámia, részben jelzett, kopásokkal, lepattanásokkal, váza, korsó, kancsó, m: 10-25cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert