11122. 411. Gelaufene Fernauktion Keramiken
2 800 HUF 7,43 EUR, 8,00 USD
0 HUF
3db részben jelzett népművészeti kerámia, kopásokkal, apró lepattanásokkal, d:22-31cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert