11410. 411. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 800 HUF 10,27 EUR, 11,18 USD
0 HUF
2 db Thomas Ivory Bavaria német porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert