11373. 411. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
0 HUF
3 darabos porcelán tétel, németjuhász, bölény, retró jelzett tányér, kopott, sérült. m:10-25cm, 21x18cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert