11303. 411. Gelaufene Fernauktion Porzellan
24 000 HUF
0 HUF
A. Weisse Vienna porcelán tál, távol-keleti stílusú virágos díszítéssel, XIX. sz. vége. Részben kézzel festett, jelzett, kis kopással, 33x31 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert