20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Fischer Ignác korsó, kézzel festett aranyozott porcelánfajansz, fragmentum, ragasztott repedt, kopott, mázalatti kékkel jelzett, m:19cm, d:24cm