11372. 411. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
0 HUF
Lengyel porcelán teás szett, 2db csésze, 1db teáskanna, 1 db tejszínes kiöntő, jelzett, kopott.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert