11239. 411. Gelaufene Fernauktion Porzellan
6 000 HUF
0 HUF
Zsolnay pillangó- és virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11 és 16 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert