17376.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Beöthy Zsolt: Elbeszélések. Pest, 1871., Fekete Bernát, (Pesti Könyvnyomda Rt.), 259 p. Első kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, az utolsó két lap laza és részben kijár, 1952-es ajándékozási sorokkal.