17414.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
Csatári Dániel: Forgószélben. (Magyar-román viszony 1940-1945). Változatlan lenyomat. Bp., 1969, Akadémiai Kiadó, 492+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 800 példányban.