18500.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Földes Béla: A nemzetgazdaság és pénzügytan vezérfonala. Bp, 1906, Athenaeum. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kopott, foltos egészvászon kötésben, meglazult kötéssel és ceruzával írt jegyzetekkel.