17618.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 600 HUF
12,20 EUR, 13,14 USD
Francois Rabelais: Pantagrueli vidámságok könyve. Faludy György fordítása. Bp., 1948. Cserépfalvi. Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.