17455.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Ignácz Rózsa: Levelek Erdélyből. Bp., Dante. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap vágott, kopottas állapotban.