17377.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Kölcsey Ferenc: Parainesis. Bp., 1896., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 1 (címkép, Kölcsey Ferenc acképe) t. +83+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen sérülésnyommal.