16628.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Hevesy Iván: Magyar tájképek. Hevesy Iván fényképei. A magyar táj és a magyar tájkép. Gyoma, 1941, Kner Izidor. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon kötésben, kopott, foltos borítóval.