16777.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
Lajta Edit: Brocky Károly. 1807-1855. Magyar Mesterek sorozat. Bp., 1957., Képzőművészeti Alap. A művész munkáinak fekete-fehér reprodukcióival. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.