16769.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
900 HUF
2,43 EUR, 2,65 USD
László Gyula: Medgyessy Ferenc. A katalógust és az irodalomjegyzéket összeáll.: Sz. Kürti Katalin. Bp.,1981,KépzÅ‘művészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.