16734.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
Lohr Ferenc: A filmszalag útja. Bp.,1941, Kir. M. Természettudományi Társulat. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott, kissé sérült gerinccel