16750.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. 6. évf. Bp., 1907, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Kissé kopott vászonkötésben.