15806. 412. Gelaufene Fernauktion Bücher: Geschichte
800 HUF
0 HUF
Jakó Zsigmond: Írás, könyv, értelmiség. Tanulmányok Erdély történetéhez. Bukarest, 1976., Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor