2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Walter Scott: Napoleon. Hrsg. von Wolfgang Sorge. Berlin,(1912),Felix Lehmann, 1 t. + 408+8 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott gerincű félbÅ‘r-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borÃtóval.