15159.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
1937 Magyarország helységnévtára. Szerk. és kiadja: A M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1933., Hornyánszky Viktor Rt., VIII+821+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, két kijár lappal.