Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 190

Dr. Bódy László: Érvényesülhet-e a főváros szabályrendeletalkotási joga? Különlenyomat a Városi Szemle XXXIII. évfolyamából. Budapest, 1937, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Papírkötésben, jó állapotban.
15084.

Rufpreis:
800 HUF
2,11
2,29
15085.

Rufpreis:
800 HUF
2,11
2,29
15086.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,68
4,00
A Budapesti Közúti Vasút 100 éve. Szerk.: Csuhay Dénes. Bp., 1966, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban. Sok melléklettel
15087.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
15088.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
Budapest. A gyógyfürdők városa. Bp., Központi Gyógy- és Üdülőhelyi Bizottság. Kiadói sérült papírkötés, egyébként jó állapotban.
15089.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86
15090.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
Gálfalvi Samu: Száznegyven év. Visszapillantás a Székelykeresztúri Unitárius Gimnázium 140 éves múltjára, tekintettel a főgimnáziummá történt fejlesztésére. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15091.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,37
8,00
Ludwig Finckh: Biskra mit 5 Bildern. Dedikált / with autograph dedication Stuttgart, 1920. Deutsche Verlags Anstalt. Kiadói papírkötésben minimális sérüléssel
15092.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
Losonczi Szakall Vince: Adatok az ózdvidéki paleogén és neogén határ kérdéséhez. Bölcsészdoktori értekezés. Angaben zu der Paleogen - Neogen Grenzfrage im Kohlengebiete um Ózd. A szerző által DEDIKÁLT példány. Rimaszombat,[1944],Rábely Károly-ny., 44+8 p.+1 (kihajtható tábla) + III t. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
15093.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,16
3,43
Margócsy József: Utcák, terek, emléktáblák. II. kötet: Újabb fejezetek a régi Nyíregyháza életéből. Nyíregyháza, 1986., Nyíregyháza Városi Tanács V.B. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Benne Nyíregyháza térképpel. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15094.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86
Közigazgatási Tájékoztató 1948. Magyarország községhatáros alaptérképe, jelkulcsa és közigazgatási tájékoztató. Összeáll.: az Országos Rendőri Bejelentő Hivatal. Bp., 1948., (Szikra-ny.), 366 p. Térkép nélkül. Kiadói kopott félvászon-kötés.
15095.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF