13494.
412. Gelaufene Fernauktion
Foto
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
1895 Neuschwanstein, leporelló 10 db keményhátú, fekete-fehér fotóval, München, Verlag von Jos. Albert. Szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, 17x11 cm