13743.
412. Gelaufene Fernauktion
Foto
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
cca 1905-15 Csoportkép egy katonával és civilekkel, vintage fotó kartonon, Hollós Mór (1877-1926) budapesti műterméből. Sérült fa keretben. 17x23 cm