13522.
412. Gelaufene Fernauktion
Foto
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
cca 1910-40 Régi enteriőrök karácsonyfákkal, 3 db vintage fotó és fotólap, jelzés nélkül, kopott és kissé sérült, 9x14 és 12x17 cm