Ettore Tito (1859-1941): A szó elszáll, az írás megmarad (les paroles s'envolent les ecrits restent). Akvarellel színezett nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Üvegezett fa keretben. 20x15 cm. Art deco grafika.