10137. 412. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
0 HUF
Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István(1891-1956): Buborékfújók. Színes rézkarc, papír, jelzett: Glatz Oszkár. Hullámos. Díszes, üvegezett keretben, 28,5×21,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf