Gubcsi Attila (1954-2020): Lány rózsákkal. Szén, papír. Jelzett. 70x47... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/412/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gubcsi-Attila-1954-2020-Lany-rozsakkal-Szen-papir-Jelzett-70x47-cm-Uvegezett-fa-keretb~II2409902
2409902
10139
412
Rufpreis:
6 000 HUF 15,92 EUR , 17,14 USD
Beschreibung: Gubcsi Attila (1954-2020): Lány rózsákkal. Szén, papír. Jelzett. 70x47 cm. Üvegezett fa keretben.
: pelikán_kristóf