10191. 412. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 400 HUF
0 HUF
Kamarás Béla (?-?, működött a 20. sz. közepén): Fonyódi felüljáró, 1962. Ceruza, papír, jelzés nélkül, lapszéli apró sérülésekkel, 21x29,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra