10228. 412. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Kovács Julianna (1947-): Virágcsendélet. Akvarell, tus, papír, jelzett, plexiüvegezett műanyag keretben, 28x18,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf