10250. 412. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
14 000 HUF
10
0 HUF
Lukács János (1952- ): Táj horgásszal. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Műkincs Kft. címkéjén feliratozott. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 40×80 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf