10280. 412. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF
0 HUF
Nagy Barbara (1976-), össz. 3 db mű: 2 db női és egy férfi akt. Szén, papír, jelzett, 63x45 és 70x50 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit