Prihoda István (1891-1956): Zene és tánc a szabadban. Színezett rézkar... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/412/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Prihoda-Istvan-1891-1956-Zene-es-tanc-a-szabadban-Szinezett-rezkarc-papir-jelzes-nelkC3~II2567211
2567211
10311
412
4600
Beschreibung: Prihoda István (1891-1956): Zene és tánc a szabadban. Színezett rézkarc, papír, jelzés nélkül. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 25×32 cm
: pelikán_kristóf