10388. 412. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
19 000 HUF
0 HUF
Topor András (1944-1997): Ülő női félakt, 1987. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 60×80 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf