8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Ujváry Lajos (1925-2006): Női portré. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent (nagyrészben átfestett jelzéssel). Vakkeret nélkül, 53,5x37,5 cm